logo
  • Kantory Wymiany Walut
  • Handel walutą online nigdy nie był tak prosty!
  • +48 0800 222 $$$
Kantor

Ranking Kantorów Internetowych!

Witamy w naszym subiektywnym rankingu kantorów internetowych. Przez kilka tygodni analizowaliśmy wszystkie tego rodzaju platformy handlowe w sieci, zarówno te bardziej jak i te mniej znane. W sumie naszym testom poddaliśmy kilkadziesiąt kantorów online funkcjonujących na polskim rynku. Poniżej przedstawiamy rezultat naszych prac:

DobryKantor.pl

dobry kantor

Kantor Internetowy DobryKantor.pl to solidny i godny zaufania partner biznesowy. Działa na rynku wymiany walut od 2012 roku. Posiada niezbędne i wygodne narzędzia do przeprowadzania szybkich i bezpiecznych inwestycji. Należą do nich: indywidualny portfel walutowy, kalkulator walutowy i automatyczna wymiana. To pozwala na zautomatyzowanie procesu transakcji. Wymiana może nastąpić samoistnie w konkretnym dniu lub cyklicznie po uprzednim stworzeniu indywidualnego czasokresu wymian . Pozwala też wybrać konkretny kurs po jakim ma nastąpić wymiana. Wszystkiego pilnuje automat. DobryKantor.pl posiada największą ofertę banków w Polsce, a to przynosi dodatkowe korzyści takie jak: szybkość realizacji zlecenia oraz bezpłatne przelewy do banków w Polsce. Proces zawierania transakcji jest przyjazny, nawet dla Klientów nieposiadających doświadczenia. Mobilny dostęp do platformy przez 24h 7 dni w tygodniu daje swobodę działania. DobryKantor.pl to szybkość, niezawodność i prostota działania.

Kantor.pl

Kantor.pl to nowoczesna platforma wymiany walut, który pozwala na oszczędne oraz szybkie transakcje walutowe. Wymiany dokonujesz w trzech krokach. Pierwszy to szybka i darmowa rejestracja w serwisie. Drugi, to dodanie rachunków bankowych. Trzeci, dokonanie wymiany. Platforma prowadzi Klienta „za rękę”, czyli zawiera dokładne instrukcje powyżej opisanych czynności, co daje pewność, że nie popełnimy żadnego błędu. Samo korzystanie z kantor.pl jest bezproblemowe i intuicyjne. Ponad to, to najszybszy wśród konkurencji czas realizacji przelewu oraz doświadczenie. Platforma istnieje ponad 16 lat, co oznacza, że jest jednym z najdłużej działających na rynku kantorów internetowych. Posiada także wiele wyróżniających ją elementów, z których warto skorzystać. Tania wymiana walut po atrakcyjnych kursach pozwala na realne oszczędności! Program poleceń to bezpłatny sposób na wymianę waluty bez marzy i bez prowizji, gdzie zyskuje zarówno Klient jak i osoba, której polecono serwis. To także bezpieczeństwo transakcji poprzez zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Kantor.pl

Pozostałe Kantory

KantorInternetowy.pl

Kantorinternetowy.pl to bezpieczeństwo dokonywanych transakcji i szybkość działania oraz oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Działając na rynku od ponad 10 lat wskazuje na wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Posiada wszelkie niezbędne licencje na usługi płatnicze. Jest kontrolowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, co zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Portfel walutowy zawiera 10 topowych jednostek pieniężnych do dokonania wymiany. Platforma jest intuicyjna i prosta w obsłudze dzięki czemu nawet nieposiadający doświadczenia Klient samodzielnie dokona transakcji. Walorem jest darmowa usługa „Twój kurs", za pomocą której walutę wymienia się po takim kursie jaki użytkownik sobie ustali. W serwisie znajdziemy aktualne informacje o bieżących problemach technicznych w poszczególnych bankach, jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach. Z kantoru internetowego.pl korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Składanie zleceń wymiany walut można 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, również w święta.

Konik-Online.pl

Konik-online.pl to nowoczesne rozwiązanie, które zrewolucjonizowało rynek wymiany walut. To przede wszystkim minimalny koszt obsługi transakcji. Atrakcyjne kursy zapewniają zysk na poziomie aż 8% w porównaniu do banków czy kantorów stacjonarnych. Aktualizowane są co 15 sekund. Zapewnia to stały dostęp do bieżących notowań i realnie odzwierciedla sytuację na rynku finansowym. Transakcje są zabezpieczone przez bankowe systemy zabezpieczeń i szyfrowanie. Portfel walutowy obsługuje 11 najważniejszych jednostek monetarnych. Pozwala na dowolne zarządzanie środkami: zlecenie wymiany, przelewy zagraniczne, automatyzację transakcji, możliwość dodawania dowolnej ilości kontrahentów i rachunków bankowych. Platforma Konik-Online.pl jest przystosowana do obsługi z dowolnego urządzenia z telefonu, komputera i tabletu. Panel Klienta jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Zapewnia wygodny dostęp do serwisu 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

KantorEkspert.pl

Kantorekspert.pl łączy w sobie kilka elementów: tradycję, doświadczenie, rzetelność i nowoczesne rozwiązania. Znajduje korzystne metody działania i oferuje atrakcyjne kursy dla swoich Klientów. Na internetowym rynku finansowym funkcjonuje od 2014 r. Platforma wymiany jest prosta w obsłudze i działa intuicyjnie. Serwis proponuje konkurencyjne kursy na rynku walutowym, szybką realizację transakcji oraz gwarancję bezpieczeństwa środków. Pozwala wykonywać szybkie przelewy. Założenie konta oraz jego prowadzenie jest bezpłatne, a całość wymiany dokonuje się w kilka minut bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie transfery pieniędzy miedzy kantorem, a klientem odbywają się z wykorzystaniem rachunków bankowych. W celu obliczenia zysków proponuje korzystanie z kalkulatora walutowego. Należy do programu „Słucham Swoich Klientów". Posiada opinie rzetelnego i godnego zaufania partnera dla przedsiębiorców, jak i użytkowników indywidualnych.

+